Medycyna i nauka

obraz dla: https: Ginekolog Warszawa
Doskonale wiemy jak ważną rolę w życiu kobiety odgrywa ginekolog. Warszawa jako miasto oferujące wiele klinik nie zawsze daje to czego oczekujemy. Dlatego w naszej klinice ginekologicznej pracuje niejeden dobry ginekolog. Warszawa dzięki nam jest miastem, gdzie uzyskasz profesjonalną opiekę ginekologiczną.
obraz dla: www.luxmed.pl http://www.luxmed.pl/dla-pacjentow/oferta/profemed/dermatolog.html
W naszym serwisie proponujemy nowatorskie rozwiązania, które z pewnością przypadną do gustu. Lekarze specjaliści czekają, by udzielić Państwu porad i rozwiązać problem. Między innymi do dyspozycji jest dermatolog, chirurg, czy diabetolog. Sprawdź, jak bardzo łatwo uzyskać konsultację lekarską bez wychodzenia z domu i stania w kolejkach. Dermatolog i inni specjaliści czekają na Ciebie.
obraz dla: domlekarski.pl Artroskopia
Zabiegi i badania takie jak artroskopia kolana przeprowadzane są w naszej ortopedycznej klinice. Sprawdź naszą ofertę na zabiegi ortopedyczne. Profesjonalni i doświadczeni lekarze wiedzą jak wykonać usługę oraz inne badania ortopedyczne. Zapraszamy na naszą stronę internetową na której znajduje się nasza pełna oferta!
obraz dla: www.habitusbc.com.pl Pionizator
Pionizatory pomagają pacjentom przyjmować pionową postawę ciała, co sprzyja poprawnemu funkcjonowaniu ich organizmu. Nasza oferta w tym zakresie jest wyjątkowo atrakcyjna, dzięki czemu każdy wymagający klient może znaleźć w niej coś dla siebie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej - czeka tam na Ciebie pełna propozycja firmy.
obraz dla: www.czar-med.pl Zabiegi chirurgii plastycznej — Z. L. Giedrojć Juraha
W Centrum Czar-Med znajdziecie Państwo zabiegi chirurgii plastycznej Z. L. Giedrojć Juraha - wybitnego specjalisty w dziedzinie medycyny estetycznej. Każdego dnia walczymy o komfort naszych pacjentów, poprawę ich jakości życia, eliminowanie wad wrodzonych i nabytych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
obraz dla: timko.com.pl http://timko.com.pl/
Zapomnij o problemach z przeprowadzeniem odpowiedniej diagnozy swoich pacjentów. Wystarczy, że zajrzysz na stronę internetową firmy Timko, a w twojej przychodni lub szpitalu już niedługo może pojawić się zaawansowany technologicznie sprzęt, jaki możesz spotkać w wielu zachodnich placówkach medycznych.
obraz dla: szpitalibis.pl http://szpitalibis.pl/1645/audiologia
Jeżeli masz problemy ze słuchem, węchem czy choćby z mówieniem, to koniecznie skorzystaj z pomocy poradni audiologicznej znajdującej się z klinice medycznej Ibis. To właśnie tam zostaniesz poddany wielu rozmaitym badaniom, a także kompleksowemu leczeniu zachowawczemu, a w razie potrzeby również chirurgicznemu.
obraz dla: www.audiofon-brzoza.pl Badanie słuchu
Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty na cyfrowe aparaty słuchowe gabinetów korekcji wad słuchu. Oferujemy urządzenia w pełni dyskretne, nowoczesne i dostosowujące się do środowiska akustycznego. Dobrze dobrany sprzęt znacząco poprawia jakość życia pacjenta walczącego z problemem niedosłuchu. Oferujemy renomowane aparaty.
obraz dla: bellbydgoszcz.pl Kursy językowe Bydgoszcz
Przedstawiamy ofertę na skuteczne i niedrogie kursy językowe w Bydgoszczy, które prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli. Oferujemy spotkania grupowe i indywidualne, a skorzystać z naszych usług mogą zarówno dzieci, jak również osoby w podeszłym wieku. Uczymy niemieckiego, angielskiego i hiszpańskiego.
obraz dla: www.instytutbadanpsychologicznych.pl http://www.instytutbadanpsychologicznych.pl/
Ogólnopolski Instytut Empiria został założony z myślą o kompleksowej terapii, opiece oraz poradach psychologicznych, skierowanych do wszystkich osób, które przeżywają problemy w życiu emocjonalnym. Specjalizujemy się w terapii indywidualnej i grupowej, a także przeprowadzamy testy potwierdzające zdolność do wykonywania zawodu, na przykład kierowcy.
obraz dla: www.protoma.pl Orteza kafo
W przypadku urazów neurologicznych i ortopedycznych stawu skokowego, metodą bardzo często stosowaną przez lekarzy jest usztywnienie uszkodzonej nogi. Jednak stosowanie gipsów i zabudowanych łusek to przeszłość. Obecnie wykorzystuje się w tym celu ortezy KAFO. W gabinecie Protoma wykonujemy je w trybie nocnym i dziennym, po dokonaniu wstępnej przymiarki.
obraz dla: sanvimed.pl Rekonstrukcja acl
Więzadła regulują ruchomość całego stawu, a co za tym idzie kończyny, która umożliwia Państwu poruszanie się. Jedną z wykonywanych procedur medycznych w szpitalu Sanvimed jest rekonstrukcja ACL. Polega on na ogół na pobraniu materiału tkankowego z Państwa stawu i zastąpienie nim uszkodzonych więzadeł.
obraz dla: www.ecz-innowacje.pl Hipertermia - nowoczesna metoda leczenia nowotworu
Rozwój wielu dziedzin medycyny w tym również onkologii nie przełożył się na wynalezienie rodzajów terapii, która byłaby skuteczna w przypadku zaawansowanego raka. Szansą może okazać się Hipertermia - nowoczesna metoda leczenia nowotworu. W ECZ Innowacje stosujemy ją jako wspomaganie dla konwencjonalnych metod terapii.
obraz dla: https: www.alablaboratoria.pl
Z naszych usług mogą skorzystać publiczne szpitale, a także prywatne kliniki, jak i też lekarze prowadzący własną praktykę. ALAB to sieć laboratoriów badawczych na terenie całego kraju. Wykonujemy podstawowe oraz specjalistyczne analizy medyczne, dzięki którym można precyzyjnie ocenić stan zdrowia pacjenta.
obraz dla: audioservice.pl Ceny - Aparaty słuchowe Audio Service
Nasza firma to renomowany producent urządzeń dla osób z małym, czy też dużym ubytkiem słuchu. Oferujemy szereg dyskretnych, lecz niezwykle wydajnych rozwiązań technologicznych. Ceny aparatów słuchowych wyprodukowanych przez naszą firmą są niezwykle przystępne, dzięki czemu każda niedosłysząca osoba może poprawić swoją percepcję dźwięków.
obraz dla: www.iratownictwo.pl Monitor parametrów życiowych
Poszukujesz skutecznych i wytrzymałych urządzeń niezbędnych do ratowania ludzkiego życia? Znajdziesz je w naszym sklepie internetowym ze sprzętem medycznym RMB System s.c. Oferowany przez nas monitor parametrów życiowych jest bardzo prosty w obsłudze. Rejestruje migotanie komór oraz częstoskurczy. Posiada wiele różnorodnych funkcji.
obraz dla: agencjadobrapraca.pl Rekrutacja pracowników z Ukrainy
Potrzebujesz pomocy przy budowaniu zespołu? Interesuje Cię rekrutacja pracowników z Ukrainy? Skorzystaj z usług naszej agencji pracy. Zapewniamy nie tylko selekcję kandydatów pod względem kompetencji zawodowych, ale dbamy także o dopełnienie formalności związanych z zatrudnieniem obcokrajowca w polskim przedsiębiorstwie.
© www.wirtualnegniezno.pl