Porady i usługi dla firm

obraz dla: www.indreams.pl Incentive travel
Nie powinniśmy mieć wcale wątpliwości, co do tego, że tak nie jest nie oznacza to jednak wcale, że jest to trafny argument przemawiający za rezygnacją z takich form aktywności. To prawda, nie wszystkie wyjazdy motywacyjne (Incentive travel) kończą się powodzeniem w przeważającej ilości przypadków okazuje się jednak, że sytuacja taka miała swoje przyczyny. I nierzadko odpowiedzialni byli za nią ludzie, którzy za wszelką cenę starali się ograniczyć koszty generowane przez wyjazdy firmowe (Incentive travel).
obraz dla: zenter.pl Zamykanie worków
Warto tutaj kupować tylko sprzęty o mocy urządzenia około 370 vat, bowiem właśnie ta ilość gwarantuje wysoką wydajność, jaką przy tej mocy osiąga pakowaczka próżniowa. Zresztą wszystkie maszyny służące do pakowania nie mogą być lekceważone. Bez jednego z nich, siada praca całego zakładu. Ważne jest również, by zamykanie worków odbywało się za pomocą niezbędnych elementów do zszywarki do worków, które będą zajmować się pakowaniem pojedynczych produktów lub całych opakowań zbiorczych.
obraz dla: www.promarklight.pl Etykietowanie - Promarklight
Firma Promarklight to znany producent urządzeń drukujących takich jak drukarki kodów kreskowych oraz narzędzia do etykietowania. Długoletnie doświadczenie w produkcji maszyn i urządzeń daje gwarancję wysokiej jakości prezentowanych rozwiązań. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszych konkurencyjnych usług już dziś.
obraz dla: www.krevox.com Filtr do wody - Europejskie Centrum Ekologiczne Sp. z o.o.
Filtr do wody to produkt, który zyskuje ostatnio na popularności. Pozwala on na znaczną poprawę jakości wody, co wpływa na jej właściwości użytkowe, a także zdrowotne. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo najlepszy filtr do wody, ale też inne urządzenia i produkty, takie jak przydomowe oczyszczalnie czy baseny.
obraz dla: www.exact.pl Exact Software - Zarządzanie projektami
Interesuje Cie zarządzanie projektami w Twojej firmie realizowane przez profesjonalną firmę? Szukasz specjalisty i partnera, który zrozumie specyfikę Twojej branży i dopasuje odpowiedni sposób realizacji procesów biznesowych w Twoim przedsiębiorstwie? Właśnie go znalazłeś! Gorąco polecamy Exact Software!
obraz dla: mfryz.com.pl Trwałe i wydajne farby
W naszej ofercie, jaką znajdziecie na naszej stronie internetowej hurtowni znajdziecie najlepszej jakości farby fryzjerskie. Przygotowane rozwiązania umożliwiają wykonywanie dla Waszych klientów profesjonalnych usług. Możecie u nas zakupić również meble, które są odporne na działanie czynników zewnętrznych.
obraz dla: www.cargoconsultants.com.pl Oznakowanie ce
Firma Cargo Consultants oferuje Państwu wynajęcie magazynu celnego z załatwieniem wszystkich niezbędnych formalności. Gwarantujemy sprawny i profesjonalny serwis, między innymi z zakresu oznakowania CE umieszczanym na produktach jako deklaracja producenta. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
obraz dla: pcontrol.net System kontroli dostępu
Polecamy naszą ofertę, w ramach której znajdziecie system kontroli dostępu czy też doi ewidencjonowania czasu pracy. Przygotowane przez nas zostały technologie pozwalające także na regulowanie poziomu temperatury w danych pomieszczeniach. Gwarantujemy Wam najbardziej atrakcyjne ceny dostępne na rynku.
obraz dla: www.m-files.datacomp.com.pl Automatyzacja procesów biznesowych - Workflow
Kolejną nasza ofertą jest workflow. Składa się on z trzech kolejnych programów opracowanych dla (I)dokumentacji kadrowo-płacowej, (II)dokumentacji VAT-owskiej, oraz program do (III) szybkiej i codziennej obsługi biura czy firmy. Program I umożliwia prowadzenie kompletnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz wydruk ponad 50 przydatnych formularzy.
obraz dla: www.pismo-urzedowe.pl Pisanie pozwów
Nie dla wszystkich państwa przyjemnością jest czynność związana z pisaniem. Pozwy, pisma urzędowe i administracyjne mogą być nie lada wyzwaniem. Dlatego też pragniemy państwu udostępnić niezbędne i niezwykle trafne wskazówki. Na naszej stronie internetowej znajdą państwo również wzory najczęściej sporządzanych dokumentów.
obraz dla: www.grupablue.pl http://www.grupablue.pl/index.php/uslugi/bezpieczenstwo-organizacji/ciaglosc-dzialania.htm
Proponujemy kompleksowe doradztwo w zakresie wspierania optymalizacji oraz zarządzania procesami, projektami i bezpieczeństwem firm i instytucji. Jedną z propozycji specjalistów Blue Energy jest analiza kluczowych procesów i zaangażowanych w nie zasobów, celem wdrożenia norm ISO 22301 obejmujących ciągłość działania i zapewnienie skutecznej realizacji planów strategicznych organizacji.
obraz dla: www.inge.com.pl Certyfikat IFS
Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom firm zajmujących się działalnością biznesową, udzielając im wsparcia mającego na celu znaczne podniesienie ich rynkowej pozycji. INGE s.c. zajmuje się m. in. wdrażaniem systemów, dzięki przestrzeganiu których będziecie mogli uzyskać ceniony w branży gastronomicznej certyfikat IFS.
obraz dla: www.jar-jan.pl Wywóz nieczystości Warszawa
Oferta firmy JAR-JAN pozwala na sprawny oraz terminowy wywóz nieczystości. Nasza działalność opiera się nie tylko na gospodarowaniu odpadami (roślinnymi, budowlanymi), odbiorze surowców organicznych (ziemi, śniegu), załadunku kontenerów,ale również na kwestiach porządkowych (strychy, garaże). Zaufaj naszemu ponad 20-letniemu doświadczeniu.
obraz dla: www.unobrand.pl Konfekcjonowanie produktów
Warto na początku wyjaśnić, czym jest konfekcjonowanie. Jest to metoda, która polega na manualnym łączeniu towarów jednorodnych lub różnych w pakiety - służą one przeważnie do wykorzystanie podczas akcji promocyjnych. To tak zwane multipaki lub wielopaki. Co ciekawe, takie zlecenia zazwyczaj nie mogą być wykonane maszynowo.
obraz dla: famma.pl Archiwizacja dokumentacji
Nasza firma oferuje segregowanie, a następnie archiwizację dokumentów księgowych, kadrowych, a także akt. Dodatkowo w ramach naszych usług profesjonalne niszczenie dokumentów, gdy archiwizacja dokumentów jest już nie potrzebna. Nasza firma również odpowiada za tworzenie baz danych wszelkich akt, dokumentów czy ważnych pism.
obraz dla: https: Rejestracja on-line
Jesteśmy doświadczonym graczem na rynku marketingowym. Współpracują z nami nie tylko duże korporacje, ale również małe lokalne przedsiębiorstwa - krótko mówiąc, każdy komu zależy na skutecznej promocji swojej firmy. Sprawdź platformę mProfi już teraz! Rejestracja on-line jest zupełnie za darmo! Dodatkowo otrzymasz pakiet 60 bezpłatnych SMS-ów do wysłania.
obraz dla: qualitywatch.pl Mystery shopper
W obecnych czasach istnieje wiele możliwości na weryfikację skuteczności i zaangażowania swoich pracowników. Jedną z nich jest tzw. mystery shopper, czyi tajemniczy klient, który ma na celu zbadanie jakości świadczonych usług w danej firmie. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie Quality Watch, do której serdecznie zapraszamy.
obraz dla: www.leanlogis.com http://www.leanlogis.com/uslugi/selekcja-sortowanie-kontrola-jakosciowa-towarow/
Świadczymy szereg usług dla firm produkcyjnych i przemysłowych. Wśród nich znajduje się kontrola jakości, czyli proces sprawdzania, testowania i mierzenia towarów. W LeanLogis NEW korzystamy a wydajnych i nowoczesnych metod, które umożliwiają sprawną pracę. Dzięki naszej selekcji wyeliminujesz ze sprzedaży produkty wadliwe czy uszkodzone.
obraz dla: www.tagormet.com.pl Usługi CNC
Nasza firma oferuje kompleksowe usługi CNC, w tym między innymi obróbkę metali laserem czy malowanie proszkowe. Gięcie blach wykonujemy na prasie krawędziowej sterowanej CNC. Naszą firmę tworzą specjaliści, którzy o CNC wiedzą praktycznie wszystko, co jest potrzebne. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.
obraz dla: https: Szczoteczki elektryczne
Osobom szczególnie dbającym o zdrowy i śnieżnobiały uśmiech polecamy szczoteczki elektryczne. Są one dużo lepszym rozwiązaniem od tradycyjnych artykułów, ponieważ dzięki ruchom rotacyjnym lub pulsacyjnym, lepiej usuwają wszelkie zabrudzenia, nawet te najbardziej uciążliwe. Jednocześnie nie podrażniają dziąseł, co jest szczególnie ważne w przypadku osób cierpiących na nadwrażliwość.
obraz dla: www.dentus.gda.pl Chirurgia stomatologiczna
Jeśli zależy Tobie na zdrowym i pięknym uśmiechu, osobą która Tobie w tym pomoże - jest nasz wyjątkowy stomatolog. Nasz profesjonalny gabinet stomatologiczny znajduje się w Gdańsku. Oferujemy usługi chirurgii stomatologicznej. Zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług!
obraz dla: www.psychiatrzy.warszawa.pl Psychoterapia
Witamy w Centrum Terapii Dialog. Oferujemy usługi psychiatry jak również psychologa dziecięcego w Warszawie, niedaleko centrum. Jeśli zauważasz, że twoja pociecha nie radzi sobie w szkole bądź w kontaktach rówieśniczych, jest agresywna bądź przeciwnie - nieśmiała i wycofana, reaguj. Im wcześniej zostanie rozpoczęta psychoterapia, tym łatwiej przejdzie przez nią młody człowiek. Zaniechania mogą w tej sferze prowadzić do znacznie gorszych konsekwencji. Terapia zalecana jest również w przypadku przebytych złych doświadczeń.
© www.wirtualnegniezno.pl