Prawo i pieniądze

obraz dla: https: notarialne poświadczenie dziedziczenia
Kancelaria działa na terenie Bielska-Białej. Wykonujemy notarialne poświadczenie dziedziczenia oraz inne dokumenty niezbędne do przeprowadzenia zbycia nieruchomości lokalowej lub gruntowej czy udzielenia pełnomocnictwa. Należy pamiętać, że każda sprawa ma charakter indywidualny i w niektórych przypadkach powyższe dokumenty mogą się okazać niewystarczające.
obraz dla: https: Windykacja Toruń
W kancelarii adwokackiej prowadzonej w Toruniu priorytetem jest klient. Pracują tutaj wykwalifikowani specjaliści z wielu dziedzin prawa, w tym kodeksu cywilnego, handlowego czy karnego. Zajmujemy się windykacją należności, rozwodami, podziałami majątku oraz wieloma innymi kwestiami. Zapraszamy do kontaktu.
obraz dla: https: dezynsekcja Wrocław
Jedną z podstawowych specjalności naszego przedsiębiorstwa jest profesjonalna dezynsekcja. Wrocław to miasto, w którym świadczymy skutecznie nasze usługi. Nie jest to wyłącznie nasze zdanie, ale przede wszystkim jest to opinia wszystkich naszych dotychczasowych klientów, w oczach których jesteśmy przede wszystkim bardzo skuteczni. Zapraszamy do sprawdzenia naszej witryny.
obraz dla: https: Kancelaria adowkacka Katowice
Znana i profesjonalna Kancelaria Adwokacka z Katowic zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą. Obejmuje one szeroki wybór usług prawniczych, w skład których wchodzą między innymi: obsługa prawna spółek prawa handlowego, sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, pracy, administracyjnego, sprawy karne i inne. Specjalizujemy się w szkodach górniczych. Adwokaci, którzy pracują w naszej kancelarii prawnej to osoby doświadczone i wykwalifikowane. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.
obraz dla: www.kancelaria-kwiatkowski.pl Kancelaria odszkodowawcza
Nasza kancelaria odszkodowawcza specjalizuje się w pozyskiwaniu odszkodowań dla swoich klientów. Zajmujemy się sprawami związanymi z wypadkami drogowymi, błędami w sztuce lekarskiej, działaniami nieuczciwej konkurencji czy wypadkami w drodze do pracy. Nasza kancelaria odszkodowawcza zapewni CI pomoc prawną na najwyższym poziomie.
obraz dla: https: Rozwód Poznań
Radca prawny świadczy pomoc na terenie Poznania w sprawie porad związanych z prawem cywilnym, w tym dotyczących spraw rodzinnych. Jedną z nich jest rozwód, który nie tylko jest oficjalnym zakończeniem małżeństwa, ale także niekiedy rozstrzygnięciem o podziale wspólnego majątku, a także uporządkowaniem kwestii opieki rodzicielskiej.
obraz dla: https: Doradztwo transakcyjne
Serdecznie zachęcamy do zaufania specjalistom, którzy podejmą się dokładnej analizy nie tylko obecnej sytuacji rynku, ale i całego tła wszystkich inwestycji. Nasze doradztwo transakcyjne pozwoli zminimalizować ryzyko strat i dokonać wiarygodnej prognozy zysków. To wspaniały sposób, aby przyspieszyć rozwój przedsiębiorstwa.
obraz dla: https: Prawo pracy
Uczestniczenie w wielu postępowaniach oraz prowadzenie spraw związanych z prawem pracy oraz kodeksem cywilnym pozwala nam obecnie podejmować się obsługi nie tylko Klientów indywidualnych, ale również podmiotów gospodarczych z siedzibą w Lublinie. Zawsze dbamy o pełną ochronę interesów naszych Klientów.
obraz dla: https: Prawnik imigracyjny
Jestem adwokatem, a obszar mojej działalności skupia się na przepisach dotyczących wyjazdów. Jako prawnik imigracyjny pomagam klientom w uzyskaniu wiz, stałych zezwoleń na pobyt oraz w procesie naturalizacji. Doradzam, reprezentują w sporach i w urzędach, zajmując się także odwołaniami od decyzji o odmowie przyznania statusu.
obraz dla: https: Licytacje komornicze
Polecamy listę ofert z różnymi dobrami osobistymi przeznaczonymi do sprzedaży w celu spłacenia wierzytelności. Nasze licytacje komornicze to głównie nieruchomości, samochody, motocykle. Istnieje możliwość nałożenia odpowiedniego filtru na wyszukiwane aukcje, w tym z rodzajem branży oraz wysokością wadium.
obraz dla: https: Ogłoszenie upadłości konsumenckiej
Kancelaria, którą prowadzimy pomaga klientom indywidualnym jak i przedsiębiorcom. Nasze doradztwo prawne proponujemy osobom z Warszawy, ale także z całej Polski. Pomagamy w kwestiach finansowych takich jak m.in. ogłoszenie upadłości konsumenckiej, pomoc dla frankowiczów czy też w kwestiach związanych z umorzeniem długów.
© www.wirtualnegniezno.pl