Prawo i pieniądze

obraz dla: https: Ubezpieczenie na wakacje
Wybierasz się na urlop i potrzebne Ci ubezpieczenie na wakacje - nasza firma zapewni Ci najbardziej korzystne rozwiązania w tym zakresie. Niezależnie od tego, czy Twoja podróż ma charakter prywatny czy służbowy, jesteśmy w stanie zapewnić Ci korzystne ubezpieczenie na wakacje, dzięki któremu poczujesz się komfortowo i otrzymasz odpowiednią opiekę.
obraz dla: www.krpws.pl http://krpws.pl - Radca prawny Anna Walczak
Jednym ze specjalistów, który przyjmuje klientów w kancelarii KRPWS jest radca prawny Anna Walczak. Specjalizuje się ona przede wszystkim w kwestiach związanych z ustawodawstwem gospodarczym, kodeksem spółek handlowych, a także w kwestiach umów w obrocie gospodarczej. Zajmuje się udzielaniem porad, opiniowaniem dokumentacji, a także reprezentacją procesową.
obraz dla: www.tringa.biz.pl Ekspertyzy ornitologiczne
Wieloletnie doświadczenie w badaniu środowiska naturalnego pozwala nam zaoferować szereg kompleksowych usług z zakresu monitoringu ptaków. Przeprowadzamy ekspertyzy ornitologiczne dla elektrowni, farm wiatrowych oraz przedsiębiorców, którzy przygotowują się do postawienia inwestycji. Oceniamy wpływ budowanych obiektów na dobrostan ekosystemu.
obraz dla: https: Prawo rodzinne
Prawo rodzinne i opiekuńcze dotyczy takich kwestii jak np. ustalenie wysokości alimentów, przyznanie opieki nad dzieckiem bądź ograniczenie władzy rodzicielskiej. Sprawa o rozwód jest dla adwokata wyzwaniem. Magdalena Czernicka Baszuk oraz pozostali prawnicy zatrudnieni w jej warszawskiej kancelarii, prowadzą także sprawy o podział majątku, ubezwłasnowolnienie i separacje. Jeżeli potrzebujesz konsultacji bądź porady związanej z którymś z wyżej przedstawionych problemów, umów się na spotkanie. Numer telefonu do biura znajdziesz na naszej stronie.
obraz dla: www.ochrona-twierdza.pl Agencja ochrony
Jeżeli poszukujesz wsparcia dla swojej firmy, to bez wątpienia powinieneś sięgnąć po usługi koncesjonowanej Agencji Ochrony Mienia i Osób "Twierdza". Nasze działania to przede wszystkim solidne zabezpieczenia. Nie każda agencja ochrony w Łodzi jest w stanie podejść do zadania tak wieloaspektowo. Jednak dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasza firma może zaopatrzyć państwa zarówno w nowoczesny monitoring i systemy alarmowe, jak i wykwalifikowanych pracowników fizycznych, którzy podejmą się bezpośredniej ochrony osób i mienia. Zachęcamy do kontaktu.
obraz dla: komornikrudkowski.szczecin.pl Komornik Police
Usługami sądowej egzekucji należności zajmuje się komornik. Procedurę ściągania zaległych pieniędzy można wszcząć, jeśli sąd wyda odpowiednie orzeczenie, które będzie posiadało klauzulę wykonalności. Kancelaria zajmuje się sprawami egzekucji długów na terenie Polic oraz okolicznych miejscowości województwa zachodniopomorskiego.
© www.wirtualnegniezno.pl