Prawo i pieniądze

obraz dla: https: Ubezpieczenie na wakacje
Wybierasz się na urlop i potrzebne Ci ubezpieczenie na wakacje - nasza firma zapewni Ci najbardziej korzystne rozwiązania w tym zakresie. Niezależnie od tego, czy Twoja podróż ma charakter prywatny czy służbowy, jesteśmy w stanie zapewnić Ci korzystne ubezpieczenie na wakacje, dzięki któremu poczujesz się komfortowo i otrzymasz odpowiednią opiekę.
obraz dla: www.centrumprawa.eu Obsługa prawna firm
Wszystkie firmy ze Szczecina serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi jaką jest obsługa prawna firm. Bydgoszcz to miejsce wielu międzynarodowych i wewnątrzwspólnotowych transakcji. Obsługa prawną, jaką obejmiemy Twoją firmę z pewnością przyniesie wymierne korzyści w postaci pewnie podejmowanych decyzji.
obraz dla: www.kancelariadkb.pl Obsługa prawna - biur podróży
Na liście podejmowanych przez nas obowiązków znajduje się również obsługa prawna biur podróży. Kancelaria DKB zajmuje się reprezentacją w procesach o odszkodowania oraz w przypadku innych sporów z klientami. Zajmujemy się również występowaniem w imieniu turystów, którzy planują dochodzić roszczeń w przypadku niezgodności oferty agencji turystycznej z umową. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
obraz dla: www.krpws.pl http://krpws.pl - Radca prawny Anna Walczak
Jednym ze specjalistów, który przyjmuje klientów w kancelarii KRPWS jest radca prawny Anna Walczak. Specjalizuje się ona przede wszystkim w kwestiach związanych z ustawodawstwem gospodarczym, kodeksem spółek handlowych, a także w kwestiach umów w obrocie gospodarczej. Zajmuje się udzielaniem porad, opiniowaniem dokumentacji, a także reprezentacją procesową.
obraz dla: www.tringa.biz.pl Ekspertyzy ornitologiczne
Wieloletnie doświadczenie w badaniu środowiska naturalnego pozwala nam zaoferować szereg kompleksowych usług z zakresu monitoringu ptaków. Przeprowadzamy ekspertyzy ornitologiczne dla elektrowni, farm wiatrowych oraz przedsiębiorców, którzy przygotowują się do postawienia inwestycji. Oceniamy wpływ budowanych obiektów na dobrostan ekosystemu.
obraz dla: https: Prawo rodzinne
Prawo rodzinne i opiekuńcze dotyczy takich kwestii jak np. ustalenie wysokości alimentów, przyznanie opieki nad dzieckiem bądź ograniczenie władzy rodzicielskiej. Sprawa o rozwód jest dla adwokata wyzwaniem. Magdalena Czernicka Baszuk oraz pozostali prawnicy zatrudnieni w jej warszawskiej kancelarii, prowadzą także sprawy o podział majątku, ubezwłasnowolnienie i separacje. Jeżeli potrzebujesz konsultacji bądź porady związanej z którymś z wyżej przedstawionych problemów, umów się na spotkanie. Numer telefonu do biura znajdziesz na naszej stronie.
© www.wirtualnegniezno.pl