Urządzenia RTV/AGD

obraz dla: https: Latarka czołowa
Latarka czołowa to bardzo praktyczny sprzęt, który przydaje się w pracy. Dodatkowo latarka czołowa jest wspaniałym i cenionym sprzętem turystycznym, który doskonale sprawdza się podczas pieszych wędrówek oraz podczas zwiedzania górskich jaskiń. Polecamy wspaniałe latarki w najlepszych możliwych cenach.
obraz dla: www.ekspresydokawy.pl Ekspres do kawy Jura Ena Micro 5
Tylko doświadczony producent jest w stanie stworzyć taką maszynę, która będzie w stanie z każdego ziarenka wydobyć to, co najpiękniejsze i najważniejsze dla ogólnego efektu. Ekspres do Kawy Jura Ena Micro 5 jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla domu, jak i firmy. Prosty w obsłudze, funkcjonalny i niezwykle sprawny!
obraz dla: https: Szybkowary
Funkcjonalne i markowe szybkowary z oferty Bartsell zrewolucjonizują niejedną kuchnię. Te solidne, wytrzymałe i nowoczesne garnki sprawdzą się wszędzie tam, gdzie liczy się czas. Specjalnie zaprojektowane podwójne dno i konstrukcja ścian błyskawicznie rozprowadzają temperaturę w naczyniu. Wykorzystując efekt podciśnienia, danie przyrządza się o połowę krócej.
obraz dla: saik.pl Przechowywanie kluczy
Dla wszystkich osób, poszukujących bezpiecznych rozwiązań przygotowaliśmy specjalne szafki umożliwiające przechowywanie kluczy. Nasza propozycja skierowana jest dla firm z wieloma pomieszczeniami, które muszą być zamykane codziennie. Dostępne w naszej ofercie elektroniczne depozytory to doskonały sposób zarządzania bez konieczności zatrudniania portiera.
obraz dla: www.pomel.com.pl Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych
W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie profesjonalnie i sprawnie wykonywane przetwórstwo tworzyw sztucznych. Oferowane przez nas rozwiązania pozwalają na wykonywanie precyzyjnej obróbki na wybranych materiałach. Znajdziecie u nas również przygotowywane formy wtryskowe, stanowiące prototypy wybranych przedmiotów czy też ich rekonstrukcję. Dzięki naszemu nowoczesnemu sprzętowi możliwe jest szybkie wykonywanie wybranych zleceń dla Was.
obraz dla: https: Serwis końcówek stomatologicznych
Oferujemy naprawę wszystkich części, do których rotory mamy w naszym sklepie (w tym również kątnic na mikrosilnik Kavo i W&H). Przeprowadzony przez nas serwis końcówek stomatologicznych zapewnia roczną gwarancję, konkurencyjne ceny oraz 48-godzinną realizację. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z ofertą rotorów dentystycznych.
obraz dla: ppuhbart.pl Etykiety foliowe
Szukasz miejsca, w którym mógłbyś wydrukować etykiety z perforacją, bezolejowe lub samoprzylepne? A może chciałbyś zaopatrzyć swoją firmę w profesjonalny sprzęt drukarski? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco choćby na jedno z tych pytań, koniecznie odwiedź stronę naszej firmy. Działamy na polskim rynku od ponad dwudziestu lat. Zajmujemy się drukowaniem, sprzedażą sprzętu oraz jego serwisem. Posiadamy certyfikat ISO i zapewniamy najwyższy standard świadczonych usług. Dbamy, aby nasi klienci byli traktowanych w sposób indywidualny.
obraz dla: prefamat.pl Wybijanie otworów w stali
W ramach naszej działalności zajmujemy się obróbką blach. Dzięki profesjonalnemu podejściu rozwinęliśmy nasz asortyment usług. Obecnie możemy zaproponować naszym klientom między innymi wybijanie otworów w stali. pracujemy w zakresie grubości materiału 1-20 mm, zapewniając efekt prac o różnej wielkości i kształcie.
© www.wirtualnegniezno.pl